Cihazlar

Panaromik Röntgen Cihazı

 
kodak-panoramik-ro%cc%88ntgen
Dijital panaromik röntgen cihazı ile kanal tedavilerinden cerrahi işlemlere, kemik ogmentasyonları ve ileri cerrahi teknikler için gereken radyolojik görüntüler, saniyeler içinde alınabilmektedir.

Yumuşak Doku Lazeri

 
yumusak-doku-lazeri1
Yumuşak dokuda, kanamasız operasyonlar yapılabilmesi ve iyileşmenin çok hızlı olması büyük avantajlarındandır. Özellikle çocuk hastaların tedavisinde önemli kolaylıklar sağlar. Kanal tedavisi ve diş eti tedavisinde de kullanılır.

Otoklav

 
otoklav1
Gelişmiş sterilizasyon cihazıdır. Basınçlı su buharı ile doymuş bir ortamda 121 santigrat derece sıcaklıkta 15-20 dakikada sterilizasyon yapar. Mikropları yok etmek amacıyla laboratuvar ve ameliyathanelerde kullanılır.

Ağız İçi Kamera

 
ag%cc%86iz-ic%cc%a7i-kamera1
Ağız ve diş için geliştirilmiştir. Yüksek çözünürlüğü sayesinde ağız ve diş kontolllerinizi detaylı bir şekilde yapar. ağız potansiyelini ve mevcut diş koşullarını görüntülemek için mükemmel bir araçtır.

Piezo Cerrahi Motor

 
piezo1
Cerrahi müdahalelerde en temel aletlerin başında gelir. Gömük bir dişin çıkarılmasında ya da kök ucu iltihabı olan bir dişin tedavi edilmesinde kullanılır. Hem hasta için hem de hekim için rahat bir tedavi tecrübesi yaşatır.

Fizyodispenser

 
fizyo-dispenser1
İmplant cerrahisinin en temel cihazıdır. İmplant yuvası açmak için kullanılır.